0262 643 27 51

0546 501 52 28

Hakkımızda

Pozitiv adını duruşundan almıştır, her durumda her koşulda pozitiv olmak öncelikli özelliğimizdir. 50 yılı aşkın süredir içinde bulunduğumuz ticaret ve atalarımızdan aldığımız ticaret terbiyesi ile sektörün en büyük açığı olan dürüst ticarete odaklanarak başladık. Pozitiv son kurduğumuz şirket olsa da biz çok uzun yıllardır hiç durmadan dinlenmeden çalışıyoruz. Aile geleneği olarak ticaret nesilden nesile aktarılıyor. Pozitiv ailemizin en yeni üyesi olarak hayatına ticarette en çok inandığımız ve bizi biz yapan, "Yapamayacağın iş için söz verme, söz verdiysen neye mal olursa olsun sözünü yerine getir" düsturumuzla başladı.

 

Giresunda halen zahire alanında hizmet veren köklü bir firmamız bulunmakta. Düzgün hizmet alamadığını gördüğümüz yüzlerce fabrika ve işletme için Gebze'yi merkez alarak Pozitiv gıdayı kurduk. Tüm imkanlarımızın yanında bütün bilgi birikimimizi de aktararak en iyi olmayı hedefledik. Hedefimize ulaşmak için dürüstlük başta olmak üzere elden bırakmamaya yemin ettiğimiz prensiplerimizle ilerliyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz hem yoldaşımız hem de güç kaynağımız olarak yanımızda duruyor ve Pozitiv Gıda'nın hedeflerine ulaşabilmesi için referans olarak bize itici güç sağlıyorlar.

 

Siz de Pozitiv gıda ile çalışarak hem en iyi hizmetin farkını görebilir hem de başkalarının da bu hizmetten faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Biz önce kendimize sonra bizimle çalışan müşterilerimize referans olarak bizi her geçen gün biraz daha ileri götüreceklerine inanıyoruz.

 

Hayat boyu Pozitiv...

Arapçeşme Mh. Şehit Oktay Kaya Cd.

No:11/1 Gebze 7 KOCAELİ

Tel: 0262 643 27 51

Tel: 0262 643 27 52

Copyright © 2017 Tüm hakları Pozitiv Gıda San ve Dış Tic. Ltd. Şti'ne aittir.